reklama
reklama

NZE24. Uzyskaj dotację na kompleksową termodernizację budynku do 136,2 tys. zł

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.04.2024 11:00,
Jak skorzystać z programu Czyste Powietrze i odnowić swój dom? NZE24 zajmie się wszystkim - kompleksowo!
NZE24. Uzyskaj dotację na kompleksową termodernizację budynku do 136,2 tys. zł

Zastanawiasz się, jak skorzystać z programu Czyste Powietrze i odnowić swój dom? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Firma NZE24 specjalizuje się w kompleksowej termomodernizacji, a teraz dzięki programowi Czyste Powietrze możemy pomóc Ci uzyskać dotację do aż 136.200 zł na poprawę efektywności energetycznej Twojego budynku.

O co dokładnie chodzi?

Program Czyste Powietrze umożliwia uzyskanie wsparcia finansowego na szereg działań, w tym:

- Ocieplenie budynku,

- Wymianę okien,

- Wymianę drzwi i bram garażowych,

- Zamianę starego źródła ciepła na nowoczesny kocioł gazowy, pompę ciepła,

- Montaż rekuperacji,

- Modernizacja instalacji CO i CWU.

- Instalację fotowoltaiczną


Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

✅ Kompleksowość usługi: Oferujemy pełen zakres prac, co oznacza, że nie musisz szukać wielu wykonawców. Podpisujesz jedną umowę na wykonanie wybranych usług.

✅ Własne ekipy pracownicze: Dysponujemy własnymi ekipami do realizacji prac, co gwarantuje profesjonalizm i terminowość.

✅ Prefinansowanie: Jesteśmy jednym z niewielu wykonawców oferujących prefinansowanie. Pieniądze nie przechodzą przez konto beneficjenta, ale trafiają bezpośrednio na nasze konto. WFOŚiGW wypłaca nam zaliczkę w wysokości 50% przyznanej dotacji, a reszta po zakończeniu przedsięwzięcia.

✅ Brak oczekiwania na dofinansowanie: Klienta końcowego interesuje tylko kwota VAT'u, która nie jest dofinansowana. Dofinansowanie nie jest obciążeniem dla klienta, a my jako wykonawca dbamy o formalności.

✅ Lokalna firma: Jesteśmy lokalną firmą, działającą na terenie województwa małopolskiego i śląskiego, z siedzibami w: Krakowie, Andrychowie i Łodygowicach.


Zainwestuj w lepsze jutro już dziś!

Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Razem stworzymy plan, który nie tylko poprawi efektywność energetyczną Twojego domu, ale także przyniesie Ci wymierne korzyści finansowe. Dbamy o Twoje środowisko i Twój portfel!

Kontakt: 797 655 553| [email protected] | nze24.pl |- artykuł sponsorowany -

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy