reklama
reklama

Można na jeden dzień zostać asystentem wojewody Krzysztofa Klęczara z Kęt

MAGAZYN, Wiadomości, 21.01.2024 17:00, eł

Trzeba tylko mieścić się w odpowiednim przedziale wiekowym i wygrać licytację.

Można na jeden dzień zostać asystentem wojewody Krzysztofa Klęczara z Kęt

Różne znane osoby z naszego regionu zdecydowały się wesprzeć tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na licytację… swoje towarzystwo. Do tego grona dołączył też wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar (który do niedawna był burmistrzem Kęt). On oferuje jednak trochę inną aukcję niż pozostali. Można w niej wylicytować na jeden dzień rolę jego asystenta.

Pisaliśmy już o aktorze Michale Sikorskim, który wystawił na licytację kremówkę i spacer po Wadowicach w swoim towarzystwie. A także o burmistrzu Andrychowa Tomaszu Żaku, na którego aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować własnoręcznie upieczony przez włodarza chleb oraz kolację z nim i jego żoną.

Wojewoda Krzysztof Klęczar zdecydował się w podobny sposób wspomóc WOŚP, aczkolwiek jego oferta jest trochę inna. Zwycięzca aukcji będzie miał nie tylko szansę spędzić czas w jego towarzystwie, ale też dostanie ważne obowiązki do wypełnienia. Zostanie bowiem na jeden dzień asystentem wojewody.

Oferta jest skierowana do osób wieku 12-18 lat. Nastolatek, który nie osiągnął jeszcze pełnoletności, będzie musiał mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na pełnienie obowiązków asystenta. Swój jednodniowy „staż” na tym stanowisku przejdzie w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie bądź w innej lokalizacji, zgodnej z harmonogramem dnia pracy wojewody.

Zapraszam do licytacji! Drzwi mojego gabinetu stoją otworem. Grajmy razem dla WOŚP! Zapewniam, że nie zabraknie wrażeń. Dzień z życia wojewody małopolskiego wypełniony jest wieloma aktywnościami, a każda z nich jest równie ważna. To nie tylko praca przy biurku, ale także szereg spotkań, w tym odprawy ze służbami czy wizyty w terenie. To będzie wyjątkowa szansa poznania „od kuchni” codziennych zadań wojewody – zachęca Krzysztof Jan Klęczar.

Aukcja, w której można wygrać jednodniowe asystowanie wojewodzie odbywa się TUTAJ.


Foto: MUW w Krakowie

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 21.01.2024 20:19

Ale mi atrakcja.