reklama

Młode fryzjerki rywalizowały w powiatowym konkursie [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 06.12.2023 10:07, INFORMACJA PRASOWA
Powiatowy konkurs fryzjerski w Andrychowie.
Młode fryzjerki rywalizowały w powiatowym konkursie [FOTO]
We wtorek (5.12) w Zespole Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi odbył się Powiatowy konkurs fryzjerski, gdzie utalentowani uczestnicy prezentowali swoje umiejętności.

Tegoroczny konkurs nosił nazwę Współczesna Barbie - fryzury inspirowane najbardziej znaną lalką świata”


Po zaciętej rywalizacji przyznano nagrody:

Pierwsze miejsce zajęła Sara Bielecka, która z imponującą kreatywnością i precyzją wykonała niezwykłą fryzurę zasługując na najwyższe wyróżnienie. Uczennica uczęszcza do Zespołu Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Andrychowie.

Miejsce drugie przypadło Natalii Jankowicz, której umiejętności fryzjerskie zachwyciły jury, zdobywając uznanie w konkursie. Uczennica uczęszcza do Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Miejsce trzecie zdobyła Tatiana Kłaput, która niezwykłym pomysłem oraz wykonaniem skradła serce jury. Uczennica uczęszcza do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Wadowicach.

Wyróżnienie otrzymały: Natalia Ficek, Wiktoria Króliczek, Julia Bizoń, Oliwia Leśniak.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysoki poziom wykonanych prac. Konkurs dostarczył niezapomnianych chwil i inspiracji dla wszystkich miłośników sztuki fryzjerskiej. Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Dziękujemy

- informuje ZS nr 2 w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy