reklama

Ostatnie Pożegnanie Natalii. "Nie możemy osądzać"

MAGAZYN, Wiadomości, 05.12.2023 14:32,
We wtorek w Andrychowie odbył się pogrzeb śp. Natalii Kopytko.
Ostatnie Pożegnanie Natalii.
Śmierć 14-letniej Natalii z Andrychowa wstrząsnęła całą Polską. W zeszły wtorek (28.11) dziewczynka kilka godzin spędziła na mrozie w centrum miasta. Znaleziono ją kilka godzin później. Na drugi dzień zmarła w szpitalu.

We wtorek (5.12) odbył się pogrzeb dziewczynki. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyła rodzina, uczniowie ze szkół z Andrychowa i Kęt, rzesze mieszkańców.

Ks. Stanisław Czernik, proboszcz parafii św. Macieja w Andrychowie, mówił podczas mszy, że pojawiają się głosy posądzające mieszkańców Andrychowa o obojętność, ale fakty tego nie potwierdzają

- Nie możemy osądzać. Nie jesteśmy od tego. Możemy jedynie wyciągać wnioski. Jako ludzie wierzący musimy nieść pewne przesłanie, pomoc, rozwiązanie, a nie posądzać władze, policję - mówił.

- To wydarzenia poruszyło nasze serca i sumienia - mówił ksiądz.


Natalia spoczęła na cmentarzu komunalnym w Andrychowie w grobie swojej mamy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy