reklama
reklama

Kto na prezydenta? [SONDA]

MAGAZYN, Wiadomości, 06.11.2019 16:20,
Jedne wybory za nami, kolejne przed nami. Kto na prezydenta?
Kto na prezydenta? [SONDA]
W maju 2020 roku odbędą się wybory prezydenckie. PiS zapewne wystawi urzędującego prezydenta Andrzej Dudę. Z kim będzie rywalizował? Na pewno nie z Donaldem Tuskiem, który we wtorek (5.11) przeciął spekulacje i oznajmił, że o prezydenturę walczyć nie zamierza.

Kto zatem na prezydenta oprócz urzędującego prezydenta?

Zobaczcie sondę przeprowadzoną w Andrychowie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bryndza, 06.11.2019 20:48

Wyjebiste buty naprawdę podziwiam zawsze tego gościa za ubranie. Zawsze jest kolorek nie widziałam drugiego takiego . A co do wyborów to zdecydowanie Kidawa kobiety góra. Best girl .

Zakolog, 06.11.2019 19:59

barte w swoich prezydenckich kalkulacjach weź pod uwagę mały szczegół – nie przypadkiem nowy okres rozliczeniowy dla programu 500+ rozpoczyna się w czerwcu, a nie w maju !

Zakolog, 06.11.2019 19:32

barte – czyżby to była sugestia dla redaktorów, aby poruszali w swoich sondach lokalne dylematy. Na przykład takie : Czy w związku z przewidywaną obniżką wpływów do budżetu miasta, Burmistrz powinien szukać oszczędności w kosztach funkcjonowania urzędu miasta i jego satelitów np. redukcja etatów dla vice burmistrzów, czy też ograniczać inwestycje oraz uzupełniać dochody poprzez podniesienie lokalnych podatków i opłat ? Słabą stroną takiego rozpytania mogą być odpowiedzi respondentów, czyli niemożność ich publicznego przedstawienia, ze względu na ponad nadmiarowe użycie słów uznawanych za obelżywe.

budyn77, 06.11.2019 17:27

Na prezydenta tylko wójt Zak! PS. Gdzie jest kryte lodowisko wójcie Zak?!

JerzyO, 06.11.2019 17:25

Psikuta na kandydata opozycji ?