reklama

Kiedy powrócą bezpłatne zajęcia nauki pływania dla uczniów?

, MAGAZYN, Wiadomości, 10.09.2020 09:29, PG
Miały rozpocząć się we wrześniu, ale przez pandemię wszystko się przesunęło.
Kiedy powrócą bezpłatne zajęcia nauki pływania dla uczniów?

W ubiegłym roku z bezpłatnych dla dzieci zajęć na basenie w Andrychowie, finansowanych przez urząd, skorzystali uczniowie klas czwartych.

Na ten rok szkolny zaplanowano naukę dla uczniów klas trzecich. Jednak z powodu pandemii zajęcia te się nie rozpoczęły. Jak ustalili dyrektorzy wraz z burmistrzem Tomaszem Żakiem, w planach jest powrót zajęć po 1 stycznia, dla klas wszystkich klas trzecich w gminie Andrychów.

Zajęcia odbywać się będą w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]wsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 10.09.2020 13:06

Nie jest żadną tajemnicą, a wręcz powszechną wiedzą, że tak złożone organizacyjnie zadanie, jak przeprowadzenie raz na tydzień lekcji wychowania fizycznego dla ograniczonego do klas trzecich zbioru uczniów na miejskiej pływalni, przekracza intelektualne i zarządcze możliwości naszego oświatowego establishmentu i to w sposób drastyczny. Nawet dobrze opłacany menadżer Andrzej wraz z głównym organem wykonawczym w trójcy jedynym, nie jest wstanie podołać temu zadaniu. Może już czas na zmiany ?