reklama

ZAPISY NA KURSY JĘZYKOWE TRWAJĄ! PRZYJDŹ NA DZIEŃ OTWARTY I POZNAJ NAS BLIŻEJ!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.09.2020 17:25,
ZAPISY NA KURSY JĘZYKOWE TRWAJĄ! PRZYJDŹ NA DZIEŃ OTWARTY I POZNAJ NAS BLIŻEJ!

Na czym polega efektywność uczenia się w naszej szkole? Dlaczego już po miesiącu kursu Twoja bariera językowa zostanie przełamana?

Przyjdź na dzień otwarty w FACE 2 FACE w Andrychowie i przekonaj się na własnej skórze, że metody, które stosujemy są naprawdę skuteczne!

Dołącz do Nas w sobotę 12 września (10:00 - 13:00) a dowiesz się kim jest Teddy Eddie i dlaczego Twoje dziecko pokocha go od pierwszych zajęć.

Ta ambitna i niebanalna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7, pozwala przyswoić do 5️⃣ razy więcej słów niż w przypadku tradycyjnych podręczników.

- poznasz metodę Direct, która pozwoli Ci na przełamanie bariery językowej i swobodną komunikację
- Dzięki wykorzystywaniu 9️⃣0️⃣% lekcji na komunikację oraz regularnym powtórkom, zapamiętywanie materiału i płynność językowa przychodzi naturalnie i z łatwością.

- Podczas dnia otwartego nasz specjalista oceni także, czy będziesz mógł skorzystać z dotacji unijnych, dzięki którym możesz podnosić swoje kwalifikacje nie ponosząc ogromnych kosztów!

Oprócz tego:
- spotkanie z misiem Teddy Eddie
- słodka wata cukrowa dla każdego dziecka
- loteria upominkowa

UWAGA!

Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy aż 3 osoby, które otrzymają miesięczne kursy językowe o wartości 250 zł

Zapisz się już dziś!
500 742 134

FACE2FACE Andrychów
ul. Krakowska 140A
biurowiec WSW
12.09.2020
10:00 - 13:00


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy