Już wkrótce uroczyste otwarcie CERT w Wadowicach [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 30.08.2019 15:35, INFORMACJA PRASOWA
Nowa inwestycja robi wrażenie.
Już wkrótce uroczyste otwarcie CERT w Wadowicach [FOTO]

Dobiega końca budowa Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjno Terapeutycznego (CERT) w Wadowicach przy ul. Kochanowskiego ( budynek przy obwodnicy za Chińskim Marketem) którego inwestorem jest Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę" w Wadowicach.

Jak mówią rodzice dzieci niepełnosprawnych "Marzenia się spełniły" nareszcie w jednym miejscu. Prezes Stowarzyszenia Bogumiła Jończyk wyjaśnia, że ze względów finansowych budowę CERT podzielono na III etapy: I etap rozpoczęto w 2017r. II w 2018r. natomiast zakończenie prac budowlanych zaplanowano na 31.12.2019r. Jednakże z uwagi na przyspieszenie prac wykończeniowych budynek uda się oddać do użytkowania już we wrześniu tego roku.

W nowo powstałym budynku, na trzech kondygnacjach, mieści się ok 35 sal rehabilitacyjno-terapeutycznych oraz 20 pomieszczeń administracyjno-biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 1.500 m2. Wyposażony jest w windę i klimatyzację a przed budynkiem mięści się duży parking co ułatwi rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych korzystanie z zajęć i ich dowożenie.

Budynek jako inwestycja robi wrażenie, dlatego dziś prezentujemy kilka zdjęć obrazujących wygląd budynku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Przegryw, 30.08.2019 17:23

czy sa jakies dofinansowania dla osob otylych????