reklama

Zmiana warty w andrychowskim liceum. Oficjalne pożegnanie dyrektora

, Polityka, Wiadomości, 29.08.2019 12:20,
Tak wyglądało oficjalnie pożegnanie dyrektora.
Zmiana warty w andrychowskim liceum. Oficjalne pożegnanie dyrektora
Zmiana na stanowisku Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie to przed wakacjami była wielka sensacja. Niespodziewanie Paweł Mrzygłód, który kierował szkołą od 20 lat nie wygrał kolejnego konkursu na to stanowisko. Konkurs wygrała i nowym dyrektorem została nauczycielka z tej szkoły Katarzyna Przebinda-Niemczyk, która od 1 września oficjalnie obejmie funkcję dyrektora LO.


We wtorek (27.08) podczas zebrania Rady Pedagogicznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie starosta Eugeniusz Kurdas i wicestarosta Beata Smolec podziękowali Pawłowowi Mrzygłodowi za jego dwudziestoletnią pracę na stanowisku dyrektora andrychowskiej placówki.

- Swoim zapałem, ciekawymi inicjatywami, a także wielkim oddaniem sprawom uczniów zapisał się Pan na trwałe w historii naszego szkolnictwa i w dobrej pamięci kilku pokoleń wychowanków szkoły, nauczycieli i rodziców. Jesteśmy wdzięczni za Pana wieloletni trud i poświęcenie włożone w przekazywanie wiedzy i kształtowanie charakterów młodzieży. Dziękujemy, że dzielił się Pan z nią swoją wiedzą i talentami. Gratulujemy wszystkich dokonań, które za Pana przyczyną stały się udziałem andrychowskiego LO – zwracali się samorządowcy do odchodzącego dyrektora, dziękując mu za jego dotychczasową pracę.

W imieniu grona pedagogicznego słowa wdzięczności skierowała nowa dyrektor Katarzyna Przebinda-Niemczyk. Na uroczystość z podziękowaniami przybyła również przewodnicząca Rady Rodziców. Wszyscy zebrani podkreślali wkład P. Mrzygłoda w rozwój andrychowskiej szkoły i życzyli mu wielu sukcesów w pracy dydaktycznej oraz życiu osobistym.


foto: Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Lolipop, 29.08.2019 17:54

Brawo, wreszczcie słuszna zmiana. Jestem absolwentem liceum i byłym uczniem Pana Mrzygłoda i mile go nie wspominam. Myślę, że grono odetchnie z ulgą, choć podobno dyrektor zostaje jako pracownik. To nie tylko moje zdanie, koleżanki i koledzy mają podobne opinie. Umarł król, niech żyje król.