reklama
reklama

Już ustawiają się kolejki po odbiór przesyłki

MAGAZYN, Wiadomości, 01.12.2020 19:05, NEWSY CZYTELNIKÓW
W grudniu trzeba uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na odbiór paczki.
Już ustawiają się kolejki po odbiór przesyłki
Grudzień to zdecydowanie najgorętszy okres w handlu internetowym. Prezenty na Mikołaja, potem pod choinkę.... W grudniu mieszkańcy zamawiają tysiące towarów. Kurierzy mają pełne ręce roboty, a paczkomaty są przepełnione.

Jak widać na zdjęciu, ruch się już rozpoczął. Czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na odbiór przesyłki i swoje odstać w kolejce.

- Taka sytuacja przy paczkomacie INPOST na ulicy Pachla w Andrychowie. Radzę uzbroić się w cierpliwość - pisze do nas Czytelnik i przesyła zdjęcie.

Masz ciekawe zdjęcia, informacje? Chcesz podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami? Wysyłajcie nam informacje na [email protected] lub poprzez nasz profil faceboookowy
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 02.12.2020 10:58

https://dorzeczy.pl/kraj/163309/lempart-wydawala-poslom-polecenia-do-sieci-wycieklo-nagranie.html

gepard czester, 01.12.2020 21:09

Jak się rozmawia z ludźmi to okazuje się, że więksość z nich nie wierzy w Boga, a potem obchodzą mikołajki i celebrują wigilię. Banda debili z rozdwojeniem jaźni.