reklama

Super zabawa z nagrodami. Baw się z FHU Pawełek

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.12.2020 09:15,
Nastał grudzień, a co za tym idzie najbardziej magiczny czas w roku. To kolejna wyjątkowa okazja do dzielenia się i rozdawania prezentów.
Super zabawa z nagrodami. Baw się z FHU Pawełek
Nastał grudzień, a co za tym idzie najbardziej magiczny czas w roku. To kolejna wyjątkowa okazja do dzielenia się i rozdawania prezentów. Do wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia pozostały dokładnie 24 dni. Z tej okazji choinkizdani.pl chce Wam zaproponować wyjątkową zabawę z nagrodami.

Spraw sobie niesamowite Święta, bawiąc się z FHU Pawełek. Do zdobycia aż 10 choinek wraz z karpikiem świątecznym.

Aby wziąć udział zabawie zapraszamy na naszego fanpage, gdzie poznacie dokładne zasady.

Do wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia???? pozostały dokładnie 24 dni. Z tej okazji choinkizdani.pl chce Wam...

Opublikowany przez MamNewsa.pl Wtorek, 1 grudnia 2020

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia.

Poznajcie FHU Pawełek:
Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która działa w Zatorze i okolicach, prowadząc sprzedaż hurtową i detaliczną drzewek świątecznych, jodły kaukaskiej i świerka. Ponadto zajmujemy się hodowlą karpia. Naszą działalność opieramy na tradycyjnych wartościach jak RODZINA, UCZCIWOŚĆ i ZAUFANIE. A te z kolei są doceniane przez klientów i partnerów handlowych.

Na rynek choinek wkroczyliśmy w 2010 roku. Dzięki nawiązaniu współpracy z liderem duńskiego rynku drzewek świątecznych oraz ciężkiej pracy, importowane choinki z Danii okazały się biznesowym strzałem w dziesiątkę.

Od początku dbaliśmy o wysoką jakość choinek, będącą wynikiem regularnych podróży do Skandynawii, by osobiście dokonać selekcji najlepszych okazów oraz nadzorować ich pakowanie i przygotowanie do transportu – tak zostało do dziś.

Każdy klient (hurtowy i detaliczny) może liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej choinki. W końcu nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż poczucie udanego zakupu na święta Bożego Narodzenia.

Nasze choinki zakupicie:
Andrychowów, przy Hali Sportowej
Zator, ul. Wadowicka (obok stacji Orlen) oraz ul. Słowackiego (obok Biedronki)
Chełmek, targowisko miejskie
Lędziny targowisko miejskieZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy