reklama

800 wymazów w punkcie w Andrychowie. Od teraz możliwy test antygenowy

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 01.12.2020 15:10, PG
Punkt działa na parkingu obok basenu w Andrychowie.
800 wymazów w punkcie w Andrychowie. Od teraz możliwy test antygenowy

Od ponad dwóch tygodni na parkingu przy basenie odkrytym w Andrychowie działa mobilny punkt pobierania wymazów w kierunku badań na koronawirusa. Punkt pobrań działa formule "drive-thru". W namiocie wykonywane są testy w kierunku koronawirusa. Wymazy są bezpłatne jeśli pacjent ma skierowanie od lekarza NFZ. Można też wykonać badanie prywatnie za kwotę 400 zł.

Od wtorku (1.12.) jest możliwość przeprowadzenia badania antygenowego. Koszt to 200 zł. Wynik dostępny jest w 15 minut od pobrania wymazu. Dostępna jest tylko metoda komercyjna. Jak się dowiadujemy od właściciela punktu Damiana Bociana, od początku istnienia punktu wykonano ponad 800 testów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 02.12.2020 08:40

sąd w Portugalii orzekł 11 listopada, że dokładność (prawdopodobieństwo) testów PCR “na koronawirusa” po 35-krotnej multiplikacji materiału (jest to obecnie reguła w Europie i w Stanach Zjednoczonych), spada do 3%, co oznacza, że mamy do czynienia z 97% fałszywie pozytywnymi rezultatami.