reklama

MarDruk Opakowania - poznaj i dołącz do nas!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.12.2020 13:30,
Firma MarDruk Opakowania to jedna z najszybciej rozwijających się firm w naszej gminie Andrychów.
MarDruk Opakowania - poznaj i dołącz do nas!

Nasza drukarnia fleksograficzna specjalizuje się w drukowaniu i produkcji opakowań foliowych. Z jednej strony stawiamy na innowacyjne rozwiązania i nieustanny rozwój naszego przedsiębiorstwa, z drugiej – zależy nam na tym, by z naszych usług zadowoleni byli przede wszystkim Klienci.

Z naszymi produktami spotykacie się Państwo praktycznie na każdym kroku, produkujemy folie z nadrukiem na opakowania dla największych marek w Polsce i za granicą.

Zadowolenie naszych odbiorców i pracowników to nasza największa satysfakcja. Na bieżąco monitorujemy sytuację w branży i wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania z zastosowaniem zaawansowanych technologii.

Aktualnie wdrażamy innowacyjny projekt technologiczny na kwotę 20 mln zł netto, który przełoży się na powiększenie naszego parku maszynowego.

W związku z tą inwestycją potrzebujemy zwiększyć zatrudnienie o kolejne 40 osób w naszym zakładzie w Andrychowie.

Mamy świadomość że same maszyny, bez dobrych i wyszkolonych pracowników nic nie znaczą i firma bez takich ludzi nie może się rozwijać i zdobywać kolejnych sukcesów. Dlatego dołącz do nas już dziś i pomóż nam rozwijać się jeszcze szybciej - z wami budujemy tą firmę.


Aktualnie prowadzimy rekrutację dla następujących stanowisk:

- Operatorów maszyn od zaraz mamy miejsca dla przynajmniej 10 osób – nie wymagamy doświadczenia w branży fleksograficznej, a jedynie doświadczenia jako operatora maszyn – wszystkiego można się nauczyć pracując już u nas - wdrażamy program szkoleń zawodu oraz uprawnienia UDT.

- Drukarzy Fleksograficznych – przynajmniej 5 miejsc wolnych na dzień dzisiejszy – wiemy że jesteś wszechstronnym pracownikiem i umiemy docenić Twoje dotychczasowe doświadczenie.

Wysyłajcie swoje CV na e-mail [email protected]

Można też dzwonić pod numer 731 819 963.

Chętnie odpowiemy na nurtujące Was pytania.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy