reklama
reklama

A Ty co zrobisz jutro?

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.12.2020 11:40,

Niby każdy z nas boi się, że mogłoby nas w życiu spotkać coś złego, ale żyjemy tak, jakbyśmy byli nieśmiertelni odkładając plany, marzenia i cele na lepszy czas.

A Ty co zrobisz jutro?

Badania lekarskie? Zrobię po nowym roku.

Remont łazienki? Po świętach.

Kolejne dziecko? Za rok, może dwa.

Kurs języka angielskiego? Po covidzie.

Pora zmienić hasła w mailu czy w banku. Jutro to zrobię.

Podobnie myślimy o polisie zabezpieczającej życie i zdrowie nasze oraz rodziny – zawsze jest na nią jeszcze czas, zawsze „jutro” przychodzi z pomocą, by usprawiedliwić się przed samym sobą, że jeszcze tego nie zrobiliśmy.

Czasem włamanie na pocztę i utrata cennych danych czy pieniędzy, a czasem niespodziewana choroba sprowadzają na ziemię i wyrywają ze świata, w którym wszystko zrobię „jutro”. Niestety nie możemy podpisać kontaktu na długość i jakość naszego życia. Ktoś, kto leży dziś w szpitalu po ciężkim wypadku, nie planował tego, że pijany kierowca zjedzie ze swojego pasa powodując zderzenie czołowe. Nie planujemy chorób, wypadków, sytuacji, które wyłączają nas na jakiś czas lub na zawsze z możliwości wykonywania pracy i zarobku. Nie planujemy tego, że życie wywraca się nam do góry nogami.

Możemy jednak zaplanować konkretną wypłatę świadczenia w przypadku, gdyby nasze myślenie o swojej nieśmiertelności okazało się nieskuteczne. Spotkanie ze mną jest niezobowiązującą i bezpłatną konsultacją, podczas której sam podejmiesz decyzję, po uprzednim poznaniu możliwości. Być może wierzysz w coś, co powoduje, że odkładasz myślenie o ubezpieczeniu na jutro?

Może jesteś przekonany, że ubezpieczenie jest drogie. Wysokość składki zależy od Ciebie i od tego, na jaką kwotę chcesz zabezpieczyć konkretne zdarzenia. Ubezpieczenie może kosztować już od 20 zł/miesięcznie.

Jeśli natomiast myślisz, że masz na to jeszcze czas musisz wiedzieć, że zwlekanie z tą decyzją nie uchroni Cię przed losowymi, nieszczęśliwymi zdarzeniami. Oczywiście statystycznie częściej chorują i umierają osoby starsze, ale nie oznacza to, że osoby młode lub w średnim wieku nie chorują w ogóle.

Może myślisz też, że ubezpieczyciele nie wypłacają świadczeń, bo ktoś z Twoich bliskich nie otrzymał świadczenia, mimo, że regularnie opłacał składkę. Prawdopodobnie nie zostały mu prawidłowo przedstawione warunki i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela. Dlatego tak ważne jest, by spotkać się z doradcą, który w sposób zrozumiały wytłumaczy jak wygląda ochrona i w jakich przypadkach stosowane są tzw. wyłączenia.


Wcale nie trzeba czekać do Nowego Roku, by oficjalnie uruchomić listę celów i spraw do załatwienia.

Ja na swoją wpisuję dziś:

  • uporządkowanie spraw na mailu,

  • komplet badań lekarskich

  • zimowy wyjazd nad polskie morze.

Bo sprawę ubezpieczenia załatwiłam już dawno.

Zapraszam do kontaktu!

Telefon: 604 600 283

Mail: [email protected]

Facebook: fb.com/MAugustyniak.Generali


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy