reklama
reklama

Gdzie lądują śmieci z ogródków działkowych?

MAGAZYN, Wiadomości, 22.07.2023 20:05, NEWSY CZYTELNIKÓW
Nie zawsze tam, gdzie powinny.
Gdzie lądują śmieci z ogródków działkowych?
Wywóz śmieci drogi, więc niektórzy je podrzucają, żeby za ich wywóz płacił ktoś inny. Taka sytuacja regularnie zdarza się w rejonie ogródków działkowych przy ulicy Batorego w Andrychowie.

Jak się okazuje, nie wszyscy działkowcy potrafią zabrać odpady ze sobą.

Właściciel myjni dziwił się, jak to możliwe, że wszystkie kosze na śmieci są niemal zawsze pełne, a po weekendzie śmieci leżą również wokół koszy.

Sprawa szybko się wyjaśniła. Okazało się, że na myjnię regularnie zdarzają się „wycieczki” osób z workami śmieci.

Ładnie to tak?

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

buli, 14.05.2024 15:08

Trzeba dać więcej koszy tak jak kiedyś, co opłaty za śmieci nie były takie wysokie jak teraz, zrobić wspólny duży kosz dla działkowiczów i gwarantuję że taki pan już nie wyrzuci tam śmieci. Właściciel myjni dał kosz, ciekaw jestem jaki jest limit... :)

buli, 14.05.2024 15:00

A co w tym złego???!!!!!!!!!!!!!!!! Od każdego mieszkańca pobierane są opłaty za śmieci, obojętnie do którego kosza wyrzuca się śmieci!!!!!!!!!!!!!! Śmieciarka podjedzie i zabierze obojętnie z jakiego miejsca. Facet zachował się kulturalnie bo nie wysypał śmieci do lasu lub do rzeki> Niestety dużo ludzi stosuje takie praktyki. Duży plus dla tego Pana. Wszyscy hejterzy pałujcie się...!!!!!! ;)

Polityk, 22.07.2023 20:22

Proszę nie zasłaniać Twarzy postaći z nagrania monitoringu bo dalej będą to samo robić!!!! ←(*꒪ヮ꒪*)Taki właśnie Monitoring jest Konieczny też na tej samej ulicy Stefana Batorego 48A w Andrychowie i to całkiem niedaleko tej myjni przy Budynku Socjialnym 48A po kilka kamer łącznie na piętrze tego budynku w trybie Pilnym!!!!!!!!!