reklama
reklama

Ekipa Friza na promie

MAGAZYN, Wiadomości, 15.07.2021 14:00, DK
Niezła reklama dla promu w Spytkowicach.
Ekipa Friza na promie
Chodzi o popularną przeprawę umożliwiającą pokonanie Wisły autem na promie „Drogowiec”. Tym sposobem można szybciej dostać się do powiatu chrzanowskiego i krakowskiego.

„Drogowiec” pływa w ciągu drogi powiatowej między Spytkowicami w powiecie wadowickim a Porębą Żegoty w powiecie chrzanowskim. Jest ważnym punktem na mapie komunikacyjnej całego regionu. W 2016 roku prom „Drogowiec” przeszedł generalny remont.

Tym razem skorzystała z niego EKIPA - grupa polskich youtuberów i influencerów z Krakowa, po tym jak wracali z otwarcia rollecoastera w Energylandii w Zatorze, który firmowany jest ich marką. Friz – lider grupy na swoim kanale na Youtube, który ma 4,4 mln subskrypcji. Każdy członek EKIPY ma po kilka milionów obserwujących na instagramie.

Zachwalali prom, jako przydatną atrakcję. Może to nowy pomysł na teledysk? W przyszłości? Tak tylko podpowiadamy...
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy