Oferta pracy. Młodszy operator maszyn CNC / możliwość przyuczenia

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.07.2021 11:00,
OGŁOSZENIE.

Firma OTOMATIC w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC [ wycinarka laserowa, frezarka, prasa krawędziowa]

Możliwość przyuczenia do zawodu!

Miejsce pracy: Andrychów

Twoje najważniejsze zadania:

  • realizacja bieżących zleceń produkcyjnych za pomocą maszyn CNC,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu,
  • kontrola wykonywanych detali,
  • bieżąca konserwacja maszyny.

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • swobodnie posługujesz się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • obsługa komputera nie sprawia Ci problemu,
  • masz zdolności manualne,
  • masz chęć do pracy i angażujesz się w wykonywane obowiązki, jesteś precyzyjny i dokładny,
  • jesteś gotowy do pracy na 3 zmiany [zmiany tygodniowe].

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

tel. kontaktowy 660 763 813