reklama

Mieszkaniec i policjanci pomogli wrócić do domu seniorowi cierpiącemu na zaniki pamięci

, Na sygnale, Wiadomości, 15.07.2021 10:27,
Starszy pan spacerował w nocy po osiedlu i nie potrafił wrócić do domu.
Mieszkaniec i policjanci pomogli wrócić do domu seniorowi cierpiącemu na zaniki pamięci
Mieszkaniec Kęt oraz policjanci z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach udzielili pomocy 73 – letniemu seniorowi cierpiącemu na zaniki pamięci. Starszy pan nocą spacerował po osiedlu i nie potrafił wrócić do domu.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę (13/14.07). Tuż po godzinie 22.00 policjanci otrzymali zgłoszenie od 30 – letniego mieszkańca Kęt dotyczące zdezorientowanego starszego mężczyzny, którego zauważył na jednej z ulic pomiędzy blokami Osiedla Nad Sołą w Kętach.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że zwrócił uwagę na seniora, ponieważ ten wchodził na jezdnię nie zważając na przejeżdżające samochody, a ponadto był ubrany w piżamę oraz kapcie.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy