reklama
reklama

Burze dają się we znaki, wiatr zrywał dachy

Na sygnale, Wiadomości, 15.07.2021 07:00,
To nie była spokojna noc w naszym regionie.
Burze dają się we znaki, wiatr zrywał dachy
W powiatach wadowickim i oświęcimskim strażacy podjęli kilkadziesiąt interwencji związanych z usuwaniem skutków burzy, które przeszły nad regionem. Najczęściej chodziło o usunięcie drzew i konarów powalonych na drogi. Było także kilka zgłoszeń dotyczących wypompowywania wody z zalanych budynków.

Uszkodzonych zostało kilka dachów, m.in. w Witkowicach, Brzeźnicy, Chrząstowicach.

W czwartek rano w wielu miejscowościach w gminie Brzeźnica, Spytkowice oraz Wadowice nie ma prądu. Tauron informuje, że jeszcze przed południem zasilanie elektryczne ma zostać przywrócone.

To niestety bynajmniej nie koniec. Na czwartek i piątek synoptycy zapowiadają kolejne burze. Już około 7 rano grzmi w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej i Andrychowa.

foto: 112wadowice.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy