reklama
reklama

Przejazd kolejowy, który stwarza zagrożenie dla ruchu!

Gospodarka, Wiadomości, 14.07.2021 16:20, PG, foto: google maps
Coś ruszyło w sprawie fatalnego przejazdu kolejowego przy wjeździe do centrum Kęt.
Przejazd kolejowy, który stwarza zagrożenie dla ruchu!

Fatalny stan przejazdu kolejowego na linii 117 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona – Bielsko-Biała Główna na ul. Krakowskiej w Kętach już od lat stwarza zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego i utrudnia przejazd.

Wielu kęckich radnych zwracało na to uwagę. Ostatnio radna Mirosława Nycz złożyła w tej sprawie interpelację, która została wysłana do PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Okazuje się, że coś się ruszyło. Pod koniec wakacji ma zostać wymieniona drewniana dylina, co ma poprawić sprawność przejazdu.

- PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. planują pod koniec wakacji wykonanie doraźnych prac, podnoszących bezpieczeństwo na przejeździe kolejowo-drogowym w Kętach. Poprawiona zostanie nawierzchnia drogowa poprzez wymianę dyliny drewnianej. Dzięki temu kierowcy sprawniej i bezpieczniej przejadą przez tory na skrzyżowaniu.- przekazuje nam rzecznik prasowa PKP Dorota Szalacha.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy