reklama

Dramat nad jeziorem. Spuścili wodę i uśmiercili tysiące ryb. 'Jeden smród i padlina'

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.07.2019 15:00, red
Po prostu obraz nędzy i rozpaczy.
Dramat nad jeziorem. Spuścili wodę i uśmiercili tysiące ryb. 'Jeden smród i padlina'
Jak już pisaliśmy, w ostatnim czasie poziom wody w Jeziorze Mucharskim został poważnie obniżony. Tak będzie przez kilka najbliższych miesięcy. Zarządca tego terenu - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej Wody Polskie z Krakowa - przeprowadza stablizację osuwisk.Spuszczono wodę i tym samym wydano wyrok na tysiące ryb.

- To jak wygląda teraz jezioro jest jednym wielkim skandalem!!!!! A Wody Polskie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Gdzie są ekolodzy???? - pisze do nas jeden z Czytelników i przesyła zdjęcia. - Dlaczego nikt nie ponosi żadnych konsekwencji swoich nieodpowiedzialnych decyzji? Po co była wydana zgoda na zarybianie jeziora jeśli wiedzieli, że nie są zrobione osuwiska?

I dodaje: - Od strony Dąbrówki jest jeden smród i padlina.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 13.07.2019 17:00

Dobrze że są w kraju jeszcze sądy niezależne od pisiorów które np. uniewinniają Najsztuba itd.

ChojnaZmiana , 13.07.2019 16:57

Dokładnie ! Nie rozumiem dlaczego opozycja mając takiego asa e rękawie nie pokazuje cały czas w mediach tych wieżowców kaczora ! mam nadzieję że jak wróci Pan Donald to te więzówce zostaną rozebrane albo że eksmitują z nich kaczora !

xpek, 12.07.2019 18:44

pisiory zajęte wyborami i mają to wszystko w du......e