reklama

Co robią wędkarze na stawie w Parku Miejskim w Andrychowie? [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 18.09.2023 10:15, WB
Co robią wędkarze na stawie w Parku Miejskim w Andrychowie? [FOTO]
W poniedziałek (18.09) od rana na stawie w Parku Miejskim w Andrychowie trwa wielkie wyławianie ryb. Jak to możliwe, skoro tam łowić nie wolno?

Okazuje się, że wszystko dzieje się za zgodą andrychowskich władz. Wyłowione w stawie w parku ryby trafią do nowego Stawu Anteckiego w Andrychowie.WB


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 18.09.2023 14:07

Chciałem tylko zapytać , czy nie braknie w końcu wody w Stawie Anteckiego ? . Bo już nie pamiętam kiedy ostatnio płynęła rzeczka sąsiadująca ze stawem. I kiedy woda w Stawie Miejski zmieni kolor na ten właściwy ?. Ten który był za czasów poprzednich burmistrzów. :)

Zibi33, 18.09.2023 13:39

Już kiedyś Żaczku wywaliłeś kasę na oczyszczanie stawu przy kościele i za bardzo ci to nie wyszło potem znów kasa na ekspertyzy i czyszczenie przyroda sobie radzi lepiej bez takich fachowców jak tam macie panowie urzędniki ha ha . Kto będzie karmił te ryby w stawie anteckiego przecież one tam nie mają czym się żywić przemyślał to ktoś ? A no sorki chyba że jakiś przyjaciel królika już się szykuje do przetargu

Koniczynka, 18.09.2023 13:32

Dokładnie co będzie i kto będzie odpowiadał za brak wody w śmiesznym stawie anteckiego??? Burmistrz Żak zadłużył oficjalnie już Andrychów na ponad sto milionów złotych!!!! Zbyteczne inwestycje jak pańska góra,wspomniany staw anteckiego na zadupiu, miliony dane Nowakowi z elektrociepłowni, zakup ruiny Bobrowskich. Mistrzostwo świata asfalt oświetlenie i monitoring dla zwierzątek w lesie!!!!!! Oj Żaku opamiętaj się, popadłeś w samozachwyt. Jeden wiceburmistrz bije kasę w radzie nadzorczej elektrociepłowni, a drugi w zgk. Kto i z czyjego polecenia zatrudniał osoby na krytym basenie w Andrychowie z emerytem górniczym na czele???? Czyżby układy i znajomości????? A tak nawiasem mówiąc gdzie są te inwestycje za ponad sto milionów złotych?????? Mur oporowy będzie nosił imię Tomasza.

Koniczynka, 18.09.2023 13:31

Dokładnie co będzie i kto będzie odpowiadał za brak wody w śmiesznym stawie anteckiego??? Burmistrz Żak zadłużył oficjalnie już na na ponad sto milionów złotych!!!! Zbyteczne inwestycje jak pańska góra,wspomniany staw anteckiego na zadupiu, miliony dane Nowakowi z elektrociepłowni, zakup ruiny Bobrowskich. Mistrzostwo świata asfalt oświetlenie i monitoring dla zwierzątek w lesie!!!!!! Oj Żaku opamiętaj się, popadłeś w samozachwyt. Jeden wiceburmistrz bije kasę w radzie nadzorczej elektrociepłowni, a drugi w zgk. Kto i z czyjego polecenia zatrudniał osoby na krytym basenie w Andrychowie z emerytem górniczym na czele???? Czyżby układy i znajomości????? A tak nawiasem mówiąc gdzie są te inwestycje za ponad sto milionów złotych?????? Mur oporowy będzie nosił imię Tomasza.

krl13, 18.09.2023 13:26

Mimo wszystko ja bym sprawdził czy woda w nowym stawie się utrzyma zanim będę stresował ryby. Inna sprawa trochę śmieszne, przypomina malowanie trawy, żeby była bardziej zielona ????????????

szpp, 18.09.2023 13:07

W stawie koło kościoła jest za dużo ryb bo od lat nikt ich tutaj nie odławiał. czego nie rozumiesz i gdzie tu kompromitacja?

Bono, 18.09.2023 11:36

O matko jak kompromituje się burmistrz nawet na ryby go nie stać tak rządza miastem a znajdą się ludzie którzy go popierają nie wiem za jakie osiągnięć ja a pewnie za zaduzanie miasta brawo wy Andrychowanie