reklama
reklama

Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych

Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2023 10:06,
Kobieta trafił do szpitala.
Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych
W niedzielę (17.09) tuż po godzinie 17:00 w Kętach na ulicy Jana III Sobieskiego kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystkę, która przez przejście dla pieszych przechodziła prowadząc rower.

- Podczas czynności policjanci wstępnie ustalili, że 46 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego, kierując samochodem marki Volvo na przejściu dla pieszych potrącił 50- letnią mieszkankę Kęt prowadzącą rower. Tuż po zdarzeniu kobieta uskarżała się na ból nogi, więc kierowca przewiózł ją pobliskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej, z którego poszkodowana Karetką Pogotowia została przewieziona do szpitala na badania. Po badaniach okazało się, że w wyniku potrącenia kobieta doznała złamania miednicy oraz ogólnych potłuczeń - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych. Chwila nieuwagi, pośpiech czy roztargnienie może doprowadzić do poważnego zdarzenia drogowego.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ca-ro, 18.09.2023 12:22

Niech ktoś spróbuje przejść z białą laską dla niewidomych ,nawet policja wyprzedza na przejściu nie jadąc na sygnale ,byłem świadkiem takiej jazdy radiowozu w Andrychowie