reklama

Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych

Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2023 10:06,
Kobieta trafił do szpitala.
Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych
W niedzielę (17.09) tuż po godzinie 17:00 w Kętach na ulicy Jana III Sobieskiego kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystkę, która przez przejście dla pieszych przechodziła prowadząc rower.

- Podczas czynności policjanci wstępnie ustalili, że 46 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego, kierując samochodem marki Volvo na przejściu dla pieszych potrącił 50- letnią mieszkankę Kęt prowadzącą rower. Tuż po zdarzeniu kobieta uskarżała się na ból nogi, więc kierowca przewiózł ją pobliskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej, z którego poszkodowana Karetką Pogotowia została przewieziona do szpitala na badania. Po badaniach okazało się, że w wyniku potrącenia kobieta doznała złamania miednicy oraz ogólnych potłuczeń - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych. Chwila nieuwagi, pośpiech czy roztargnienie może doprowadzić do poważnego zdarzenia drogowego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ca-ro, 18.09.2023 12:22

Niech ktoś spróbuje przejść z białą laską dla niewidomych ,nawet policja wyprzedza na przejściu nie jadąc na sygnale ,byłem świadkiem takiej jazdy radiowozu w Andrychowie