reklama
reklama

KFC powstaje w błyskawicznym tempie. Prace prowadzone są nawet w nocy!

Gospodarka, Wiadomości, 18.09.2023 13:14,
Szaleńcze tempo budowy KFC w Andrychowie. Nawet w niedzielę w nocy trwały tam prace.
KFC powstaje w błyskawicznym tempie. Prace prowadzone są nawet w nocy!
Inwestor nie ujawnia na razie przewidywanego terminu otwarcia restauracji KFC w Andrychowie, ale biorąc pod uwagę tempo prac - stanie się to prawdopodobnie jeszcze pod koniec tego roku.

Roboty idą tam bowiem w błyskawicznym tempie, bez względu na porę dnia i dzień tygodnia. Ostatnio prace na elewacji budynku prowadzone były w niedzielę w nocy.


Po restauracji McDonald's to będzie druga gastronomiczna sieciówka w Andrychowie.


Na ekspansję sieciówek w Andrychowie z niepokojem patrzą właściciele mniejszych lokalnych firm, także tych z branży gastronomicznej. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wiele małych sklepów zniknęło już z rynku. W mieście jest coraz więcej lokali do wynajęcia. Podobnie wygląda krajobraz handlowy także w innych miastach - Wadowicach czy Kętach, gdzie także sieci wypychają lokalne firmy.

Dodajmy, że obok KFC w Andrychowie, w drugim obiekcie, którego budowa jeszcze się nie rozpoczęła, będzie funkcjonowało niewielkie centrum handlowe "Andrychovia". Mają w nim działać trzy sklepy -popularna sieciówka Pepco, RTV Euro AGD oraz nowość w Andrychowie – drogeria dm. To niemiecka sieć, która weszła do Polski dopiero w 2022 roku i ma stanowić główną konkurencję dla Rossmana.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bot, 21.09.2023 23:52

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30204475,janusz-korwin-mikke-znow-o-kobietach-jak-chca-cos-osiagnac.html

rumcajs, 21.09.2023 21:20

@andrychowianin1 Dzięki Tobie za miesiąc będzie za to POwska banda i pieniądze będą wyciekały , ale w innym kierunku np. na reklamy w Gazecie wyborczej zamiast w Pisowskim Do rzeczy. Wielka zmiana! PiS , PO = jedno zło.

panda, 19.09.2023 15:02

NAJGŁUPSZYM CZŁOWIWKIEM ZYJĄCYM W ANDRYCHOWIE JEST.........andrychowianin 1

tomekх, 19.09.2023 09:41

@SNAP wyznawco Rudozdrajcy to idź i nie wracaj ! chcieliście do EU to nie narzekać !

tomekх, 19.09.2023 09:38

@andrychowianin1 Od pięciu lat optymistycznie myślisz że skończysz w końcu pierwszą klasę podstawówki a tu lipa :-0

andrychowianin1, 19.09.2023 09:12

Za miesiąc tej pisowskiej bandy już nie będzie tak że jest optymistycznie

SNAP, 19.09.2023 07:37

,,Na ekspansję sieciówek w Andrychowie z niepokojem patrzą właściciele mniejszych lokalnych firm, także tych z branży gastronomicznej,, Idę o zakład, że to wina Tuska. Tak stwierdzą fanatycy Jarozbawa ...