reklama

Akcja policji w Andrychowie. Zatrzymano 41-letniego dilera narkotykowego

Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2023 10:20,
Małopolscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 41-letniego dilera narkotykowego, który z przygotowanym do sprzedaży „towarem” przechadzał się ulicami Andrychowa. Kryminalni zabezpieczyli przy nim środki odurzające o czarnorynkowej wartości sięgającej 20500 zł
Akcja policji w Andrychowie. Zatrzymano 41-letniego dilera narkotykowego

W czwarte (14.09) ok. godz. 21:00 w Andrychowie policjanci Wydziału do zwalczania Przestępczości Narkotykowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wspólnie z krakowskimi i andrychowskimi funkcjonariuszami podjęli interwencję wobec 41-latka, podejrzanego o przestępstwa narkotykowe.

- Zaskoczony obecnością kryminalnych, amator środków odurzających szarpał się i próbował ucieczki. Został jednak szybko obezwładniony i zatrzymany przez policjantów. Miał przy sobie poporcjowaną marihuanę i kokainę, przygotowane do sprzedaży. W miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli kolejne narkotyki. W szafce kuchennej mężczyzna ukrywał amfetaminę, marihuanę i kokainę - informuje małopolska policja.

Łącznie zabezpieczono ponad 320 g narkotyków o czarnorynkowe wartości sięgającej 20500 zł. Dodatkowo kryminalni zabezpieczyli telefony komórkowe, gotówkę w kwocie 15 tys. zł na poczet przyszłych kar, a także sprzęt do porcjowania narkotyków: młynek do suszu, zgrzewarkę do folii i dwie rolki folii do zgrzewania oraz wagi. Mężczyzna spędził noc w Pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. 15.09.br. został przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Krakowie, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udział w obrocie narkotykami.

Wobec podejrzanego Prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 50 tys. zł, dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju.

Grozi mu do 12 lat więzienia.


źródło: małopolska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy