reklama

72-latka wjechała na wysepkę ronda. Pomyliła gaz z hamulcem

Na sygnale, Wiadomości, 16.09.2023 09:16,
Nietypowe zdarzenie na rondzie w Oświęcimiu.
72-latka wjechała na wysepkę ronda. Pomyliła gaz z hamulcem

W piątek (15.09) o godzinie 16.20 policjanci interweniowali na rondzie imienia Augusta Kowalczyka w Oświęcimiu, znajdującym się u zbiegu ulic Leszczyńskiej, Kolbego i Wyzwolenia. Doszło tam do nietypowej kolizji drogowej. Samochód osobowy zamiast skręcić na rondzie w prawo pojechał na wprost zatrzymując się w krzewach na zielonej części ronda.

- W trakcie czynności policjanci ustalili, że pojazdem marki Kia Picanto kierowała 72 – letnia mieszkanka Krakowa. Kobieta tuż przed rondem pomyliła gaz z hamulcem w efekcie czego pojazd znalazł się na części zielonej ronda - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy