reklama
reklama

Domy do sprzedaży na nowym Osiedlu GRANICZNA w Andrychowie [FOTO]

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.02.2024 08:00,
W skład budowanego właśnie osiedla GRANICZNA w Andrychowie wchodzi 10 domów.
Domy do sprzedaży na nowym Osiedlu GRANICZNA w Andrychowie [FOTO]
Osiedle GRANICZNA to nowa inwestycja firmy R.Z. MAREK SP.J., która w ostatnich latach wykonała już podobną inwestycję przy ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie. Zlokalizowane przy ulicy Granicznej w Andrychowie - osiedle GRANICZNA to wyjątkowa inwestycja, będąca połączniem tradycji i nowoczesności.

W skład osiedla wchodzi 10 domów utrzymanych w spójnej i przemyślanej koncepcji architektonicznej. Nowoczesny styl budynku to atut, który wpisuje się w aktualne trendy. Projekty domów zapewniają wygodny rozkład pomieszczeń, umożliwiający nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dzięki dużym oknom tarasowym możesz cieszyć się pięknem przyrody i jasnym, doskonale oświetlonym wnętrzem jednocześnie.

Osiedle GRANICZNA to elegancka i nowoczesna inwestycja umiejscowiona w malowniczym rejonie sprzyjającym rekreacji. Z dala od hałasów i zgiełku wielkomiejskich zabudowań. Postaw na bezpieczną i przyjazną lokalizację dla swojej rodziny. Doskonała komunikacja z drogą główną umożliwia wygodny i szybki dojazd do miejsca pracy. To opcja dla najbardziej wymagających.

Osiedle GRANICZNA to domy tworzone z pasją.

Skontaktuj się z nami
tel. 601 816 236
strona internetowa: www.rzmarek.pl
Budowa trwa:


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy