reklama
reklama

Ankieterzy będą przepytywać mieszkańców gminy Andrychów

Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 20.05.2024 10:34,
Badanie jest całkowicie anonimowe.
Ankieterzy będą przepytywać mieszkańców gminy Andrychów

Przez najbliższe dwa tygodnie na terenie gminy Andrychów będą przeprowadzane badania ankietowe na potrzeby aktualizacji Planu Mobilności dla Gminy Andrychów – dokumentu niezbędnego do ubiegania się o dofinansowanie projektów związanych z transportem. Magistrat w Andrychowie informuje, że badanie będzie miało formę wywiadów domowych, prowadzonych przez przedstawicieli firmy VIA VISTULA Sp. z o.o. z Krakowa.

- Celem tych badań jest uzyskanie aktualnych danych na temat zachowań i preferencji transportowych mieszkańców Gminy Andrychów. Będą one stanowić istotną część nowego Planu Mobilności dla Gminy Andrychów.

Badanie jest całkowicie anonimowe, co oznacza, że żadne informacje zebrane podczas wywiadu nie będą upubliczniane, ani interpretowane indywidualnie. Wyniki badania będą analizowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Państwa udział w badaniu jest bardzo ważny! Zebrane informacje pozwolą na lepsze dopasowanie systemu transportowego do Państwa oczekiwań.

Wszelkie uwagi dotyczące pracy ankieterów możecie Państwo zgłaszać na poniższe dane kontaktowe:


- informuje Urząd Miejski w Andrychowie
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy