reklama
reklama

Parafiada i zwiedzanie kościelnej wieży w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 19.05.2024 18:09, WB
To jedyna okazja w roku, aby zobaczyć Andrychów z kościelnej wieży.
Parafiada i zwiedzanie kościelnej wieży w Andrychowie
W niedzielę (19.05.) w Andrychowie odbyła się Parafiada czyli „Święto Maciejowe”.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Chętni mogli wspiąć się na kościelną wieżę i zobaczyć panoramę Andrychowa.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

smalec, 20.05.2024 11:19

nasza kochana pani Ewelinko, niechze pani zacznie robić na swój rachunek i zatrzymie ten cyrk... wy wszystkie pracujecie a smolcowa tylko pajacuje, czy tu wszystko gra?

smalec, 20.05.2024 11:13

śpiewa, tańczy, recytuje, krawaty wiąże i przerywa ciąże... zaspokaja wszystkie podstawowe potrzeby mieszkańców

Dawid Po, 20.05.2024 06:35

Podczas Parafiady Pani Burmistrz Beata Smolec wkroczyła na nie swoją imprezę a zachowywała się jakby była jej organizatorem. Weszła na scenę bez ustalenia tego z organizatorami z jakimś facetem z Pis, który startuje do Europarlamentu i zaczęli prowadzić kampanie wyborczą. Rozdawali balony z logo Pis. Parafianie byli i są oburzeni zachowaniem Pani Smolec i tym że psuła ich uroczystość polityką. Wstyd !!!! Kiedy Pani zrozumie, że Kościół to nie miejsce na prowadzenie polityki ?