reklama
reklama

W weekend przejadą zabytkowe samochody

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 20.05.2024 09:12,
Od 24 do 26 maja Grupa Automobile Beskidy organizuje Rajd Monte Lanckorona 2024 – VIII Turystyczny Rajd Samochodów Klasycznych – Zabytkowych.
W weekend przejadą zabytkowe samochody
Impreza odbędzie się w trzech wariantach. Najdłuższy wariat liczy aż 170 kim i rozpocznie się w piątek w Żywcu. Uczestnicy przejadą do Korbielowa, a w niedzielę dotrą do Lanckorony.

W ramach każdego z etapów uczestnicy wezmą udział w tzw. próbach sprawnościowych na czas (nieobowiązkowe). Dla uczestników Rajd ma przede wszystkim aspekt integracyjny.

Zabytkowe samochody będzie można podziwiać w niedzielne popołudnie (26.05) na rynku w Lanckoronie, który będzie areną mety dla wszystkich wariantów RML2024.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bogdan 130, 20.05.2024 20:54

Na Monte Lanckorona nigdy nie byłem i na razie nie wybieram się więc zastanawiam się skąd wzięło się foto mojego Fiata . Cieszy mnie że został zauważony i wybrany jako dobry do oprawy artykułu :-)) Może i rajd na tym zyska ;-)