reklama
reklama

Konkurs na Inicjatywy Kulturalne w DK Kęty

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.05.2024 09:15, INFORMACJA PRASOWA
Materiał Domu Kultury w Kętach.
Konkurs na Inicjatywy Kulturalne w DK Kęty

Drodzy Mieszkańcy Kęt!

Przez ostatnie tygodnie niestrudzona załoga Domu Kultury w Kętach przeprowadzała badanie Waszej opinii i potrzeb dotyczących kultury w Kętach. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się przygotować szczegółowy raport, który chcielibyśmy Wam teraz przedstawić!

Ale to nie koniec! Jeśli macie pomysł na wydarzenie, które spełnia przedstawione potrzeby lub rozwiązuje inne, ważne problemy kulturalne, to czekamy na Wasze propozycje!

Zapraszamy do wypełnienia karty pomysłu, wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie: https://tiny.pl/drvc9

Twórzmy wspólnie jeszcze lepszą przestrzeń kulturalną w Kętach!


Masz pomysł na wydarzenie kulturalne? Zgłoś się do Domu Kultury w Kętach!

Zgłoś swój pomysł na wydarzenie kulturalne! Zapoznaj się z naszymi materiałami:

REGULAMIN KONKURSU INICJATYW

KARTA OCENY

WYKAZ KOSZTÓW KWALIFIKOWANYCH

oraz wypełnij i dostarcz do nas na [email protected] lub osobiście w sekretariacie DK do 27.05:

KARTA POMYSŁU


Dom Kultury w Kętach jest beneficjentem Programu Dom Kultury+ programu Dom Kultury+, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Na realizację I etapu zadania „A... to chcę!" otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 10 tysięcy złotych, kwota wsparcia II etapu zależna będzie od samych mieszkańców.

źródło: Dom Kultury w Kętach

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy