reklama
reklama

Były skarpety z motywem kremówek, a teraz są kremówkowe... mydła i świece

MAGAZYN, Wiadomości, 18.12.2023 14:20, eł

W Wadowicach wymyślają coraz to dziwniejsze sposoby na promowanie miasta.

Były skarpety z motywem kremówek, a teraz są kremówkowe... mydła i świece

Na początku tego roku pisaliśmy o nieco zaskakującym zakupie dokonanym przez magistrat w Wadowicach. Było to 500 par skarpet z motywem graficznym kremówek. Urząd Miejski zakupił je nie po to, by jego pracownikom było ciepło w stopy, lecz na potrzeby Centrum Informacji Turystycznej, jako pamiątki dla turystów. Teraz dla odmiany promuje miasto zapachem kremówek.

Wydzielają go bynajmniej nie ciastka o tej nazwie, lecz mydełka i świece. Oczywiście, kremówki również pachną kremówkowo, ale Informacja Turystyczna proponuje ten aromat w innej wersji. W sklepach można nabyć przeróżne słodko pachnące świece czy kosmetyki, na przykład o zapachu czekolady czy naszpikowanych korzennymi przyprawami pierniczków. Zapach kremówek w takich wyrobach jest jednak nowością.

Po słynnych fikuśnych skarpetach wadowickich, które okazały się hitem, biuro IT wprowadziło do sprzedaży limitowaną serię zapachowych gadżetów. Łagodne glicerynowe mydełka i sojowe świece o zapachu kremówki kojarzą się z wadowickim przysmakiem, ale mogą też być miłym dodatkiem do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia” – zachwalają w Informacji Turystycznej nowe produkty.

Świec i mydełek jest na razie tylko po 52 sztuki. Czyżby z obawy, że ich aromat nie wzbudzi entuzjazmu turystów?

Foto: UM w Wadowicach
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy