reklama

Bulwersacja nad Sołą

MAGAZYN, Wiadomości, 14.08.2023 09:15, NEWSY CZYTELNIKÓW
Półnaga kobieta, a w pobliżu rodziny z dziećmi.
Bulwersacja nad Sołą
W słoneczną niedzielę wiele osób spędziło czas nad Sołą w Kętach, ale niektórzy wrócili zbulwersowani i zniesmaczeni. Zdenerwowała ich starsza pani, która opalała się półnago, bez stanika.

- Wokoło były rodziny z małymi dziećmi. Próbowaliśmy tej pani zwracać uwagę, ale ona nic sobie z tego nie robiła - skarży się jedna z osób, która była wtedy nad rzeką.

Przez lata w Kętach w jednym z miejsc na Sołą była plaża naturystów, o statusie nieuregulowanym.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jank Chanowski, 15.08.2023 00:56

Zamiast się bulwersować wystarczyło się przestać gapić niby proste ale nie dla wszystkich. Dzieci maja na to wywalone to przez reakcje rodziców z czasem zachowują się tak samo. Zamiast tej kobiecie zwracać uwagę trzeba było zrobić to samo też się rozebrać i szybko by się przestali bulwersować zachowaniem tej kobiety.

tomekх, 14.08.2023 14:31

A jak się okaże że kobieta należy do LGBTQZOONEKROFAUNOFLOROitd+ to co wtedy ? czy będziemy nietolerancyjnymi homofobami ?

Kot w butach, 14.08.2023 10:01

Gdyby młodsza była, nie byłoby problemu????

Rrror, 14.08.2023 09:43

Czyli rozumiem że jak by tam był FACET 200kg któremu by cyce wisiały to już by było ładnie i estetycznie -.- Ludzie są beznadziejni...

tomekх, 14.08.2023 08:29

A jakby zamiast kobiecych piersi zobaczyli dwóch kolesi którzy się całują i zwrócili im uwagę zostaliby nazwani homofobami ? A artykuł miałby tytuł "pisiory homofoby nad Sołą" ?