reklama

Zbliża się kolejny jarmark wielkanocny

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.03.2022 12:35, eł

Będzie w czym wybierać!

Zbliża się kolejny jarmark wielkanocny

Już 9 kwietnia w Wadowicach można będzie poczuć świąteczną atmosferę. Po raz trzeci na rynku tego miasta odbędzie się jarmark wielkanocny. Będzie to okazja, by kupić oryginalne, ręcznie wykonane ozdoby, a także miód i inne produkty pszczele. Nie zabraknie też regionalnych przysmaków.

Na placu Jana Pawła II stanie kilkanaście domków handlowych, w których rękodzielnicy i inni wystawcy będą oferować swoje produkty. Oprócz dekoracji świątecznych, można tam będzie kupić ciekawe prezenty dla bliskich, a także przeróżne smakołyki. Stoiska będą czynne codziennie od 10.00–17.00. III Wadowicki Jarmark Wielkanocny potrwa do 12 kwietnia.

Pierwsza jego edycja odbyła się w 2019 roku, jednak potem nastąpiła wymuszona pandemią przerwa. Stąd też jarmark odbędzie się dopiero po raz trzeci. Jego organizatorem jest Urząd Miejski w Wadowicach.


Foto: UM w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy