reklama

Żarciowozy. Będzie można spróbować kuchni z całego świata

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.05.2021 12:50, PG
Zlot Foodtrucków to popularny event, który pojawi się w ponownie w naszej okolicy. Każdy, komu znudziła się lokalna kuchnia będzie mógł spróbować czegoś nowego.
Żarciowozy. Będzie można spróbować kuchni z całego świata

Coś dla fanów pysznego jedzenia z całego świata. Żarciowozy dają możliwość degustacji potraw z najdalszych zakątków naszej kuli ziemskiej, ale też tradycyjnej polskiej kuchni.

Mobilne restauracje podróżujące to różnorodność serwowanych dań, od amerykańskich burgerów, przez belgijskie frytki, po tajskiego pad thai, węgierskie langosze, czy japońską zupę ramen. Natomiast słodkie hiszpańskie churros, kołacze czy owoce w czekoladzie idealnie osładzają podniebienia gości.

Żarciowozy przyjadą do Wadowic w najbliższy weekend na plac Jana Pawła II i będą czekać na Was od godz. 12:00 w piątek (28.05.) do niedzieli (30.05.) do godz. 21:00.

Z kolei w następny weekend Foodtrucki będę gościć w Żywcu w Amfiteatrze pod Grójcem, również od piątku od godz.15:00 do niedzieli (04.-06.06.).

Natomiast w weekend (12-13.06.) grupa FT Event zaprasza na przepyszny weekend z kuchnią z różnych zakątków świat do Suchej Beskidzkiej. Food Trucki przyjadą na na plac targowy przy ul. Zamkowej 2 w godz. 12.00 - 20.00.Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ZLOTE FOOD TRUCKÓW SUCHA BESKIDZKA PLAC TARGOWY 12-13.06.21 UL.ZAMKOWA 2 FOOD TRUCK EVENT ON TOUR X DZIAŁAMY ZGODNIE z AKTUALNYMI WYTYCZNYMI”

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy