reklama

Tylu atrakcji w Andrychowie dawno nie było. W niedzielę #turbopomoc

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.05.2021 11:55, PG
Będzie ciężarówka z lodami Ekipy, znani influencerzy, wypożyczalnia elektrycznych rowerów, dmuchańce dla dzieci a do wylicytowania kombinezon z podpisami skoczków narciarskich! Krótko mówiąc: będzie się działo.
Tylu atrakcji w Andrychowie dawno nie było. W niedzielę #turbopomoc

W ostatnią niedzielę maja (30.05.) o godz. 11:00 odbędzie się ciesząca się dużą popularnością w naszym regionie akcja #turbopomoc. Jest to impreza charytatywna, nastawiona na pomoc podopiecznym fundacji. Podczas tej akcji będą zbierane pieniądze m.in. na rehabilitację 16 - letniego Oskara z Andrychowa, który spadł z balkonu i został natychmiast sparaliżowany na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Wszystko ma odbyć się na parkingu przy Restauracji Na Starym Tartaku w Andrychowie. Zaplanowano sporo atrakcji dla dzieci oraz gwóźdź programu czyli licytacje przejazdów sportowymi samochodami w fotelu pasażera a także innych gadżetów.

Dodatkowe atrakcje będą zacne: ciężarówka z lodami Ekipy, tir Olimp Racing oraz ich dwa wyścigowe Mercedesy AMG GT3, traktor, straż pożarna, elektryczny gokart, pokaz psów, dmuchańce, popcorn, bańki mydlane, balony. Będzie też możliwość wynajęcia rowerów elektrycznych.

Jak poinformowali organizatorzy, w tym roku event odwiedzą ponownie znani yotuberzy i influencerzy: Kamil @poczciwykrzychu, Robert @Hi_5, Piotr Borecki, Szymon z Cars project, Mariusz JOSE Kolekcjoner i wielu innych #TURBOpomocników jak np. ekipa z Warszawy Audi Warsaw Elite.

Około godz. 11:00 rozpocznie się licytacja przejazdów w #TURBOpeletonie przeplatana z licytacjami voucherów, przedmiotów. Będzie można wylicytować m.in. kombinezon od polskich skoczków narciarskich z autografami, koszulki od Jakuba Błaszczykowskiego i Sławomira Peszko z autografami czy niespodzianki od słynnej EKIPY.


#turbopeleton ma wyruszyć ok. godz. 12.30/13:00 na trasę dłuższą: Kocierz - Żywiec - Bielsko - Kozy - Kęty - powrót do Andrychowa.

Po powrocie będzie można wylicytować przejazd też krótszą trasą po okolicy (Inwałd - Frydrychowice - Nidek – Andrychów) a także przejazdy buggy i wranglerem. Na koniec strażacy ochotnicy zaprezentują swój pokaz.

SZCZEGÓŁY PRZEBIEGU AKCJI TUTAJ: link

Zgłoszenia kierowców: https://www.turbopomoc.pl/zglos-samochod

Strona fundacji, gdzie można znaleźć podopiecznych oraz już rozpoczęte licytacje: https://www.turbopomoc.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Andrej, 23.05.2022 12:10

Dla mieszkańców Andrychowa i jego turystów polecam film o Andrychowie :) Można dowiedzieć się paru ciekawostek! Teraz obejrzyjcie w perle archiwów https://cyfrowa.tvp.pl/video/miasta,andrychow,58361523