reklama
reklama

WCK zaprasza na spotkanie z Jackiem Fedorowiczem

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.05.2021 13:49, INFORMACJA PRASOWA
Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie z jednym z największych polskich satyryków – Jackiem Fedorowiczem.
WCK zaprasza na spotkanie z Jackiem Fedorowiczem

Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem miało uświetnić zeszłoroczną inaugurację Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jednak wprowadzone obostrzenia, zmusiły WCK do odwołania spotkania. Z uwagi na poluzowanie restrykcji, dom kultury postanowił ponownie zaprosić Jacka Fedorowicza z wykładem pt. „Satyra nieco inaczej”.

Jacek Fedorowicz – obdarzony wieloma talentami satyryk, aktor, prezenter telewizyjny i felietonista. W latach 60 tych współtworzył programy rozrywkowe „Poznajmy się” i „Małżeństwo doskonałe” itp. Następnie zaangażował się w działalność Kabaretu Wagabunda. Do stanu wojennego prowadził też własne programy autorskie. Młodszym widzom Jacek Fedorowicz jest znany jako prezenter satyrycznego „Dziennika telewizyjnego” prowadzonego w latach 90.

Spotkanie odbędzie się we czwartek (27 maja) o godz. 17:30 w sali teatralnej WCK z zachowaniem aktualnych obostrzeń. Bezpłatne wejściówki dla wszystkich chętnych, wciąż są dostępne w sekretariacie WCK.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy