reklama
reklama

Zrzutka na odbudowę domu w Targanicach

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2021 20:40,
Do pożaru doszło kilka dni temu.
Zrzutka na odbudowę domu w Targanicach

Do pożaru budynku mieszkalnego doszło 21 maja nad ranem w Targanicach k. Andrychowa. Ogień zajął całe poddasze budynku. Straty są ogromne.

- O 4 rano Jakub obudził nas krzycząc, że się pali. Ratowaliśmy co się dało. Niestety na dzień dzisiejszy budynek nie jest zdatny do zamieszkania, a koszty napraw przewyższają nasze możliwości. Na zdjęciu widać jak rozległy był pożar, oraz jego konsekwencje. Dlatego prosimy o pomoc WAS. Każda złotówka jest dla nas ważna. Na domiar złego mam problemy zdrowotne, w ubiegłym roku uległem wypadkowi a dwa dni przed pożarem opuściłem szpital, ponieważ miałem problemy z oddychaniem przez covida - pisze poszkodowany w tym pożarze.

Trwa zbiórka na odbudowę domu, który w tej chwili nie nadaje się do zamieszkania.

Jeśli ktoś chce pomóc może to zrobić przez stronę: https://zrzutka.pl/yja8hx?

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy