reklama

Wystawa Justyny Wojtaś w Młynie Jacka

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.09.2020 13:05,
Wystawa Justyny Wojtaś w Młynie Jacka

Urodzona w Raciborzu Justyna Wojtaś za swoje miejsce w życiu wybrała Bielsko-Białą. Jest malarką i prekursorką nowej techniki mieszanej malarstwa współczesnego i dobrze zapowiadającą się artystką z szansami na wielką karierę we współczesnym świecie sztuki.

- Zawsze ciągnęło mnie do eksperymentowania z różnymi technikami malarskimi. Kiedy zaczęłam wysyłać obrazy na aukcje sztuki, bardzo zależało mi aby wyróżniały się czymś wyjątkowym spośród dzieł innych artystów. Szukałam w sztuce tego czegoś... Czegoś, co wcieli w obraz życie i sprawi, że będzie on zaskakiwał, poruszał, zachwycał, a przede wszystkim orzeźwiał wnętrze piorunującym uderzeniem kolorów. Dzięki moim poszukiwaniom odkryłam zupełnie nowy w sztuce styl malarski techniki mieszanej. Można by nadać mu ładną i w miarę krótką, anglojęzyczną nazwę: Mixed-Pouring-Epoxy Art... albo nazwać po polsku techniką mieszaną uzyskiwaną poprzez rozlewanie farby akrylowej i żywicy epoksydowej z dodatkiem złota i szlagmetalu. Także jak kto lubi ;) - mówi Justyna.

Wystawę Justyny Wojtaś Wojtaś można oglądać w Młynie Jacka w Jaroszowicach do 6 września.

Więcej o artystce i jej pracach na stronie Naciaprane.pl.

.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy