reklama

Miejski Dom Kultury po remoncie, a w czasie deszczu wiaderka na parkiecie [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 02.09.2020 15:00, GM
Co z budową nowej placówki w Andrychowie.
Miejski Dom Kultury po remoncie, a w czasie deszczu wiaderka na parkiecie [FOTO]
Kilka lat temu w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie przeprowadzono remont. Ściany zostały pomalowane. Wyglądało dobrze, ale niestety poważnych usterek budynku nie da się zamalować farbą. W efekcie obecnie sytuacja wygląda tak, jak wygląda. A nie wygląda najlepiej, zwłaszcza podczas deszczu, kiedy na parkiet kapie woda z sufitu. Również odmalowane ściany w wielu miejscach zmieniły już kolor...


Nie ulega wątpliwości, że budynek Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Szewskiej w Andrychowie ma już swoje lata i wymaga kapitalnego remontu, albo konieczne jest budowa zupełnie nowej placówki.

Swego czasu władze Andrychowa zapowiadały budowę nowej siedziby andrychowskiej kultury. W 2016 roku przedstawiano nawet wizualizacje zupełnie nowej placówki, która miała powstać przy ulicy Starowiejskiej - w miejscu wyburzonej kotłowni.


Póki co nic z tego nie wyszło. Tak czy inaczej, wcześniej czy później władze Andrychowa na poważnie będą musiały zmierzyć się z tym problemem.

foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 02.09.2020 14:24

Dorzućcie jeszcze zdjęcia hali sportowej .