reklama
reklama

Wielkie Targi Ogrodnicze w Inwałdzie [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.05.2018 14:30, red
Pasjonaci mogą przygotować się na sezon w ogrodzie i sadzie.
Wielkie Targi Ogrodnicze w Inwałdzie [FOTO]
Rodzinne Parki w Mini Zoo „KUCYK” w Inwałdzie wraz z Gospodarstwem Ogrodniczym "DUDEK" z Zagórnika organizują pierwsze WIELKIE TARGI OGRODNICZE 2018, w dniach 2-3 maja w godz. 9:00-17:00.

Targi Ogrodnicze są doskonałą okazją do uzupełnienia kolekcji roślin i poznania nowinek ogrodniczych. Na odwiedzających czekają stoiska oferujące materiał szkółkarski, rośliny ogrodowe, kwiaty doniczkowe, szeroka oferta cebulek kwiatowych, nasion, ziół oraz nawozów, owoce, warzywa i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Ekspozycję targową wzbogaca szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architekturą ogrodową. Wszystkich zainteresowanych projektowaniem ogrodów przydomowych zapraszamy!

Dla zwiedzających przygotowane zostały ciekawe atrakcje: instrukcja cięcia i formowania iglaków zaprezentowana przez firmę Zieleni z Zazdrości, pokaz cięcia drzewek owocowych zaprezentowany przez Gospodarstwo Dudek, zabiegi pielęgnacyjne stosowane w ogrodzie przez Mikrobiolog Elżbietę Duran, pokaz sprzętu strażackiego, pokaz tresury psów przez Gerarda Adamczyka i wiele innych. Przewidziane są także upominki!

Zobaczcie video z pierwszego dnia targów.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 03.05.2018 01:20

Ja proponuję jakiś konkurs na nową ,,dziernikarke , prezenterke ,, bo tej sie oglądać nie da .