reklama
reklama

Niebezpieczna majówka, seria kolizji i wypadków na drogach

Na sygnale, Wiadomości, 02.05.2018 08:00, red

Policja zrobiła podsumowanie pierwszych dni długiego majowego weekendu na drogach. Nie jest dobrze.

Niebezpieczna majówka, seria kolizji i wypadków na drogach

Jak informuje Agnieszka Petek, rzecznik komendy powiatowej policji w Wadowicach, do większości zdarzeń drogowych na terenie powiatu wadowickiego doszło we wtorek 1 maja.

Mieszkaniec Andrychowa zgłosił, że prawdopodobnie na ulicy Lenartowicza w Andrychowie nieznany kierowca najechał na zaparkowane audi a4, powodując uszkodzenie samochodu.

Tego samego dnia około godziny 14:20 w Roczynach na ulicy Wiedeńskiej kierująca volkswagenem lupo nie dostosowała prędkości, w efekcie na łuku drogi w lewo straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni i uderzyła w ogrodzenie. Skończyło się uszkodzeniem ogrodzenia, samochodu i mandatem dla kobiety.

Kolejna kolizja w Andrychowie przy ulicy Żwirki i Wigury - około południa kierująca oplem astra nie udzieliła pierwszeństwa na skrzyżowaniu i doprowadziła do zderzenia z rowerzystą. Sprawczyni została ukarana mandatem.

W Brzeźnicy na ulicy Kościelnej kierująca toyotą yaris nie zachowała ostrożności na skrzyżowaniu, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu volkswagenem passatem. Doszło do zderzenia aut. Obyło się bez ofiar. Kierująca toyota została pouczona.

W Choczni na ulicy Kościuszki zatrzymano kierowcę samochodu audi a4, który jechał choć miał cofnięte uprawnienia. Ciąg dalszy sprawy w sądzie.

Dwa wypadki miały miejsce także w Kętach. 1 maja na ulicy Partyzantów miało miejsce zderzenie samochodu osobowego z motocyklistą. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Z kolei w poniedziałek wieczorem do potężnej kraksy doszło w Kętach na ulicy Sobieskiego.


Więcej na ten temat:Inny wypadek miał miejsce w poniedziałek na ulicy Batorego w Andrychowie.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy