reklama

Wielki sukces akcji charytatywnych w Andrychowie. Zebrano w sumie 100 tys. zł!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.10.2020 16:00, PG
Akcje zorganizowano by wspomóc leczenie małej Lenki, domy dziecka, domy opieki oraz leczenie małej Marcelinki.
Wielki sukces akcji charytatywnych w Andrychowie. Zebrano w sumie 100 tys. zł!

14 października zakończyła się zbiórka zorganizowana w ramach wydarzenia „Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki”. Jest to impreza sportowo – rekreacyjna o charakterze charytatywnym, mająca na celu niesienie pomocy dla osób potrzebujących wsparcia. W tym roku pomagano Marcelince pochodzącej z gminy Andrychów.

Z powodu pandemii wydarzenie odbyło się na innych zasadach. Nie było wielkiej imprezy, a osoby pomagające same wpłacały swoje cegiełki za przebyte kilometry za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Organizatorzy – MOSKiT Andrychów, wyznaczyli sobie cel – 25 tys. zł. A ile zebrano? Padł rekord rekordów – 41 tys. zł! Podczas siedmiu poprzednich edycji, nie zebrano nigdy tak dużo.

Kolejnym sukcesem mogą pochwalić się organizatorzy akcji #turbopomoc. Podczas eventu zorganizowanego w Kocierz Hotel&SPA, na którym odbyły się licytacje przejazdów sportowymi samochodami zebrano 54 302,85 zł na leczenie małej Lenki Cholewy oraz domy dziecka i domy opieki.

Bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana ... ! ????????❤️ Ogłaszamy oficjalne zamknięcie zbiórki dla Marcelinki w ramach...

Opublikowany przez Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki Czwartek, 15 października 2020

Ze strony organizatorów "Biegu Po Serce Zbója" na faceeboku pojawiły się takie oto podziękowania
Dziękujemy! Podziękowania należą się jednak przede wszystkim tysiącom naszych Czytelników, którzy codziennie zaglądają na mamNewsa.pl i chętnie włączają się w nagłaśniane przez nas akcje charytatywne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy