reklama
reklama

Wesołe popołudnie na basenie. Dzieci aż piszczały z uciechy

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.07.2023 19:14, EŁ/WB

Chyba nie odpuszczą rodzicom – za tydzień znów będą musieli zabrać swe pociechy na kąpielisko...

Wesołe popołudnie na basenie. Dzieci aż piszczały z uciechy

To było pierwsze takie wydarzenie na terenie odkrytego basenu w Andrychowie. Przez prawie dwie godziny animatorki z andrychowskiego Parku Rozrywki Fantazja nie pozwalały najmłodszym się nudzić.

Rodzice mieli dzięki temu trochę wytchnienia – mogli spokojnie się poopalać lub popływać, zamiast kombinować, jak zapełnić swoim pociechom czas. Choć akurat sporo matek wianuszkiem otoczyło rozbawione dzieci, by robić im zdjęcia.

Mali uczestnicy zabaw prowadzonych przez animatorki mieli mnóstwo frajdy. Upał zupełnie nie zniechęcał ich do żadnej z proponowanych aktywności. Wiele dziewczynek (bo to one najchętniej brały udział w zabawach) wręcz piszczało z uciechy. Raz po raz rozlegały się też salwy śmiechu.

Sukces tej inicjatywy sprawił, że prezes prowadzącego kąpielisko Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie Zbigniew Bizoń oraz właścicielki Parku Rozrywki Fantazja zapowiedzieli, że to nie ostatnie takie wydarzenie. Kolejne odbędzie się już w następną sobotę.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy