reklama
reklama

Rozstrzygniecie naszego konkursu. „Malarkę wiosennych łąk” dostaną…

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.07.2023 17:49, eł

Poprawnych odpowiedzi było bez liku.

Rozstrzygniecie naszego konkursu. „Malarkę wiosennych łąk” dostaną…

Konkursy, w których do wygrania są książki Joanny Szarańskiej z Przytkowic, niezmiennie cieszą się ogromna popularnością wśród naszych czytelników. Również i tym razem otrzymaliśmy bardzo dużo prawidłowych odpowiedzi – zbyt dużo, by nagrodzić nadawcę każdej z nich.

Zwycięzcy otrzymają od nas egzemplarze książki naprawdę wyjątkowej, która urzeka klimatem, opisami miejsc i postaci oraz samą fabułą, choć ta rozwija się niespiesznie i w istocie niewiele się w niej dzieje. Jest to jedna z tych powieści, które trzymają w napięciu bez nagłych zwrotów akcji i innych fajerwerków. Joanna Szarańska zastosowała tutaj inny zabieg pisarski, zresztą chętnie przez nią wykorzystywany – tajemnicę, która sprawia, że czytelnik nie może odłożyć książki, dopóki nie pozna jej wyjaśnienia. Ale nawet gdy to się już stanie, trudno mu jest rozstać się z tą powieścią. Zapewne wiele osób z czasem do niej wróci, by jeszcze raz zanurzyć się w jej atmosferę. A ponieważ „Malarka wiosennych łąk” jest pierwszą częścią nowego cyklu Szarańskiej, można będzie wejść w ten klimat również w innych książkach.

Dodamy jeszcze, że jest to powieść nie tylko do czytania, ale również do… dotykania. Okładka nie jest gładka jak na innych książkach, lecz ma ciekawą, przyjemną dla dłoni fakturę, która trochę kojarzy się z zagruntowanym płótnem malarskim.

W naszym konkursie wygrały ją:

Judyta Pasternak z Andrychowa

Magdalena Jankowska z Inwałdu

Dorota Płonka z Wieprza

Natomiast wcześniejszą powieść Joanny Szarańskiej, zatytułowaną „Zatańczmy w słońcu” otrzyma:

Magdalena Bizoń z Andrychowa.

Po odbiór nagród zapraszamy do naszej redakcji, która mieści się w Andrychowie, przy ul. ul. Starowiejskiej 22B, lok. 412 (na czwartym piętrze). Redakcja zwykle czynna jest od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00, jednak ze względu na sezon urlopowy, przed przyjazdem proszę telefonicznie upewnić się, czy danego dnia będzie otwarta i w jakich godzinach. Nr tel.: 512-813-677 lub 518-309-171.

Foto: Facebook/Joanna Szarańska
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy