reklama

Weekendowe szaleństwo na basenie w Andrychowie w liczbach

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.07.2023 18:35, eł

Było naprawdę tłoczno.

Weekendowe szaleństwo na basenie w Andrychowie w liczbach

Ostatni weekend był upalny, toteż nic dziwnego, że odkryty basen w Andrychowie cieszył się ogromnym powodzeniem. Aby skorzystać z kąpieliska w niedzielę, trzeba było odstać sporo czasu w długiej kolejce, która z godziny na godzinę jeszcze rosła.

Jak się okazuje, osób, które w ciągu całego weekendu pływały lub pluskały się tam w wodzie oraz opalały na terenie otaczającym trzy niecki basenu było w sumie około 4000! Większość z nich (około 1800) wykupiła bilety normalne, reszta korzystała z ulgowych. Dzieci do lat sześciu było w tym gronie 336. W sumie od dnia otwarcia kąpieliska, czyli od 18 czerwca, odwiedziło go 9500 osób.

Odkryty basen w Andrychowie, mieszczący się przy alei Adama Wietrznego 6, czynny jest codziennie od 9.00 do 20.00, przy czym takie godziny otwarcia będą obowiązywały do 18 sierpnia. Później zostaną skrócone. Od 19 sierpnia z kąpieli można będzie korzystać od 9.00 do 18.00.


Foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy