reklama

We wtorek Klub Podróżnika w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.11.2023 09:00,
BORNHOLM – UROKLIWA PERŁA BAŁTYKU. Spotkanie z Magdaleną Chmielniak
We wtorek Klub Podróżnika w Andrychowie
Koło PTTK „Chałupa” w Andrychowie zaprasza na spotkanie w Klubie Podróżnika, które odbędzie się we wtorek 21 listopada o godz. 18.00 w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie.

Tym razem Magdalena Chmielniak opowie o wycieczce rowerowej na duńską wyspę Bornholm, leżącą nieopodal wybrzeży Danii i Szwecji. „Co sprawia, że Bornholm jest tak fenomenalnym miejscem, które przyciąga turystów? Mam nadzieję, że ciekawymi i tajemniczymi faktami, różnorodnymi „rowerowymi” i pieszymi wrażeniami oraz barwnymi zdjęciami zachęcę uczestników spotkania do eksplorowania tej duńskiej wyspy.” (Magdalena Chmielniak).źrodło: PTTK "Chałupa"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy