reklama

Ogromny sukces tancerek z zespołu DINO z Andrychowa [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 19.11.2023 18:00,
Zespół z Andrychowa wywalczył GRAND PRIX 19 edycji Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN 2023 w Warszawie.
Ogromny sukces tancerek z zespołu DINO z Andrychowa [FOTO]
Od lat w Andrychowie prężnie działa Rewia Dziecięco - Młodzieżowa DINO. Młodzi tancerze i tancerki regularnie odnoszą sukcesy - także na skalę ogólnopolską.

W weekend liczna grupa andrychowianek uczestniczyła w Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych SPONTAN na scenie Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”

- Stając na scenie obok wspaniałych zespołów z różnych miejsc Polski, było jasne, że walczyć o nagrody będzie trudno Jednak wyniki zaskoczyły. Ogólnopolskie Spotkania Taneczne SPONTAN w Warszawie mają 2 składy jurorskie: Jury złożone z przedstawicieli Teatru Tańca TEST oraz Jury Główne złożone z zaproszonych pedagogów i instruktorów tańca. Każde z nich przyznało swoje, osobne nagrody - informują opiekunowie zespołu Dino.

Nikola, Nadia, Oliwia, Natalia, Natalia, Anita i Emilia wywalczyły mistrzostwo.Grupa DINO otrzymała:
1 miejsce w kategorii Inne Formy Tańca od Jury Teatru Tańca TEST

oraz

GRAND PRIX 19 edycji Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN 2023

- Jest to najwyższa nagroda konkursu, przyznawana ponad kategoriami tanecznym. Nasze zdziwienie, wzruszenie i wdzięczność są niedopisania. Wszystko to przeszło Nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za wspaniały Festiwal, z cudowną atmosferą i wysokim poziomem, za niesamowitą organizację i prowadzenie Dorożkarnia, Izabella Borkowska i Darek Sikorski - You’re THE BEST Wspaniałemu jury za takie docenienie wśród tylu wspaniałych zespołów Bartosz Figurski, Jakub Qba Łukowski, Agnieszka Sikorska oraz Teatr Tańca Test i wszystkim spotkanym wczoraj wspaniałym tancerzom, instruktorom, choreografom i dobrym ludziom, za ciepłe słowo, wsparcie i świetną zabawę To był magiczny dzień, DZIĘKUJEMY - - informują opiekunowie zespołu Dino.

Dodajmy, że w ten weekend sukces odniosła także Nikola Chmiel, która zajęła 1 miejsce w kategorii Talent Internautów na konkursie @wlowimytalenty edycja 2. Nikola przeszła casting internetowy, a następnie stacjonarny, pojechała na zgrupowanie, gdzie uczestniczyła we wspaniałych warsztatach i projektach, czerpiąc wiedzę od najlepszych, została zakwalifikowana do głosowania na Instagramie, które przyniosło jej kwalifikacje do Gali Finałowej tego konkursu we Włocławku.

Na scenie wystąpiła z nową choreografią autorstwa Najlepszej - Pani @anna_dowganowska i mogła już tylko czekać, bo wynik zależał od głosów internautów. Wyniki były oszałamiające, ponieważ z przewagą ponad 400 głosów - wynikiem 530 głosów internautów została ZWYCIĘŻCZYNIĄ swojej kategorii

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy