reklama

Zima co roku zaskakuje polskich drogowców, nie pozwól aby zaskoczyła i Ciebie!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.11.2023 07:00,
Najwyższy czas aby wymienić opony. Jesteśmy z Państwem od ponad roku na Krakowskiej 5 w Andrychowie. Przez ten czas udało nam się zdobyć grono zadowolonych, a co za tym idzie powracających klientów.
Zima co roku zaskakuje polskich drogowców, nie pozwól aby zaskoczyła i Ciebie!

Warsztat mechaniczny DagEm raz kolejny pragnie zaoferować kompleksową wymianę opon, a w tym roku, wsłuchując się w potrzeby klientów ma do zaoferowania kolejną usługę- przechowalnie opon.

Mamy promocyjne miejsca na około 50 kompletów opon z rabatem 20% od standardowej ceny 80 zł, czyli 65 zł za pierwszy sezon oraz 10% na wymianę. Pomieszczenie, w którym przechowujemy Wasze ogumienie jest osłonięte od promieni UV oraz utrzymywana jest stała temperatura, tak aby guma nie traciła swoich parametrów technicznych.

W naszym warsztacie nie chcemy aby klient oczekiwał w długiej kolejce, dlatego umawiamy telefonicznie dogodną dla Ciebie godzinę, a czas trwania wymiany zależy od rodzaju felg.

Profesjonalnie podchodzimy do wymiany opon- odrywamy stare ciężarki oraz dokładnie czyścimy wnętrze felgi, pompujemy opony do specyfikacji przewidzianej przez producenta samochodu i dokręcamy z wymaganym momentem. Dokonujemy wizualnej kontroli stanu hamulcy/zawieszenia i jeśli istnieje taka potrzeba oferujemy ich naprawę w najbliższym możliwym terminie. Dbamy również o komfort naszego klienta- do Waszej dyspozycji zostawiamy poczekalnie z wygodną sofą, TV oraz dostępem do Wi-Fi, a i coś słodkiego się znajdzie.

Prowadzimy także sprzedaż opon z cenami konkurencyjnymi do wiodących serwisów internetowych, a przy zakupie indywidualnie podchodzimy do ceny ich wymiany. Na wszystkie usługi dajemy gwarancję wystawiając paragon lub fakturę VAT, a płatność może być realizowana kartą lub gotówką.

Zapraszamy!

DagEm Dagmara Peszel

Andrychów, ul. Krakowska 5

Tel. 735-231-792- artykuł sponsorfowany -


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy