reklama

Koszmarny początek tygodnia na drogach

Na sygnale, Wiadomości, 20.11.2023 07:44,
Doszło do kilku zdarzeń.
Koszmarny początek tygodnia na drogach
Fatalny poniedziałkowy (20.11) poranek na drogach regionu. Po szóstej rano do tragicznego wypadku doszło w Bawałdzie Górnym na drodze krajowej nr 52. Nie żyje pieszy potrącony tam przez samochód.


Do potrącenia doszło także na ulicy Sobieskiego w Kętach. Wiadomo, zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych obok przychodni zdrowia. Policjanci wstępnie ustalili, że 38 – letni mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki Kia na przejściu dla pieszych potrącił 63– letniego mieszkańca Kęt. Pieszy z urazem głowy w stanie przytomnym, został przetransportowany przez Pogotowie ratunkowe do szpitala na badania. W trakcie dalszego postępowania funkcjonariusze ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Służby interweniują także na drodze wojewódzkiej w Grojcu, na drodze Kęty - Oświęcim [na zdjęciu]. Tam miało miejsce zderzenie dwóch samochodów. Nikomu nic się nie stało.


foto: oswiecim112.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy